Archiwizacja dokumentów

Firma ARIADNA- Usługi Archiwistyczne powstała w 2013 r. na bazie doświadczeń zawodowych absolwenta archiwistyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Prowadząc swoją działalność staramy się wypełnić lukę na polskim rynku usług archiwalnych poprzez wprowadzenie pełnego profesjonalizmu w działaniu. Naszym celem jest zapewnienie Klientom najwyższej jakości usług w cenie indywidualnie dopasowanej do możliwości i oczekiwań Klienta. Archiwizacja dokumentów oraz dostarczanie informacji osobom tworzącym drzewo genealogiczne swojej rodziny to podstawowe płaszczyzny naszych działań.

Skanowanie dokumentów

Prowadzimy profesjonalną obsługę archiwistyczną firm. W zakresie naszych działań oferujemy: 

  • porządkowanie dokumentacji
  • organizację archiwum zakładowego
  • wydzielanie i brakowanie dokumentacji
  • skanowanie dokumentów
  • organizacja archiwum cyfrowego 

W naszej działalności kierujemy się przede wszystkim wygodą Klienta oraz jego wymiernymi korzyściami finansowymi. Prowadzona przez nas archiwizacja dokumentów pozwoli zapanować nad przechowywaną dokumentacją. Wykonywana archiwizacja dokumentów jest procesem złożonym wykonywanym przez nas kompleksowo od poznania struktury organizacyjnej zleceniodawcy, aż po finalnie przeprowadzone porządkowanie akt i organizację archiwum.

Prosimy zapoznać się z naszym cennikiem

Skaner - skanowanie dokumentów

 

Badania genealogiczne

Prowadzimy poszukiwania przodków i badania genealogiczne zarówno na potrzeby firm i kancelarii prawniczych zajmujących się sprawami spadkowymi, jak również na potrzeby osób prywatnych, które budują swoje drzewo genealogiczne. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam prowadzić badania genealogiczne na obszarze całej północnej i południowo-zachodniej Polski. Informacji wyszukujemy w dokumentach przechowywanych w archiwach państwowych i kościelnych, w polskich urzędach stanu cywilnego. Wspomagamy się również wszelkimi innymi dostępnymi źródłami informacji. Zapewniamy szybkie i kompetentne działanie połączone z pełną dyskrecją. W razie potrzeby możemy wykonać drzewo genalogiczne w artystycznej formie graficznej. 

Na usługę składają się:

  • wywiad genealogiczny- bezpłatnie,
  • przygotowanie do kwerendy- bezpłatnie,
  • poszukiwanie genealogiczne- cena do negocjacji,
  • dostarczenie kopii odnalezionych dokumentów- cena do negocjacji
  • tworzenie drzewa genealogicznego- cena do negocjacji, 

Skan dokumentu

 

Osoby chcące zlecić nam badania genealogicze i szukanie przodków znajdą w lewym menu informację z tego zakresu naszej działalności, zaś te, które interesuje skanowanie dokumentów powinny skorzystać z menu po stronie prawej.

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt.


Add this to your website