Sprawy spadkowe

Specjalizujemy się w prowadzeniu kompleksowych badań genealogicznych oraz kwerend archiwalnych do postępowań spadkowych i własnościowych toczących się w kraju i za granicą. W ramach naszej działalności pomagamy załatwić wszelkie sprawy administracyjne oraz oferujemy pomoc przy tłumaczeniu dokumentów pisanych neogotykiem. Na życzenie Klienta wyszukujemy potencjalnych spadkobierców oraz pośredniczymy w rozmowach z nimi. Podejmujemy stałą współpracę z kancelariami spadkowymi, oraz realizujemy też pojedyncze zlecenia od osób prywatnych.

Archiwizacja dokumentacji - Ariadna

Badania genealogiczne

W naszej pracy wykorzystujemy nie tylko źródła archiwalne z archiwów państwowych i kościelnych (księgi pruskich urzędów stanu cywilnego, księgi meldunkowe, akta gruntowe i hipoteczne, akta osobowe,  księgi metrykalne) oraz urzędów państwowych, lecz sięgamy także po nowoczesne technologie zdobywania informacji. Cechuje nas szybkość i rzetelność poszukiwań, które prowadzimy będąc w stałym kontakcie ze Zleceniodawcą. Każde przyjęte przez nas zlecenie traktujemy indywidualnie.

Poszukiwanie spadkobierców - cena

Zapewniamy pełną kontrolę kosztów przez Klienta, gdyż każda kwerenda wyceniana jest przed jej wykonaniem i wymaga Jego akceptacji. W przypadku większych zleceń lub stałej współpracy oferujemy zniżki na nasze usługi.

Zasięg poszukiwań

Naszym działaniem obejmujemy tereny Pomorza, Kujaw, Warmii i Mazur oraz Wielkopolski. W razie potrzeby prowadzimy kwerendy także w południowej Polsce. Zawsze jesteśmy tam, gdzie można odnaleźć informacje tyczące się danej sprawy.

 

W sprawie poszukiwań spadkowych można kontaktować się z Nami  drogą mailową lub telefoniczną. Zachęcamy również do wypełnienia specjalnie przygotowanej ankiety, co usprawni prowadzenie badań genealogicznych.


Add this to your website