Drzewo Genealogiczne i Szukanie Przodków

Oferujemy pełną pomoc w procesie poszukiwania przodków na wszelkich jego etapach. W celu odtworzenia drzewa genealogicznego, prowadzimy poszukiwania w archiwach państwowych i kościelnych oraz urzędach państwowych. Wykorzystujemy też nowoczesne technologie do zdobywania informacji. Przez cały okres współpracy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem, informując na bieżąco o postępach poszukiwań oraz o możliwościach, gdzie można jeszcze znaleźć potrzebne informacje.

Poszukiwanie przodków - skanowanie dokumentów Ariadna

Cena- badania genealogiczne

Zapewniamy pełną kontrolę kosztów przez Klienta, gdyż każda kwerenda wyceniana jest przed jej wykonaniem i wymaga Jego akceptacji.

Zasięg poszukiwań

Naszym działaniem obejmujemy tereny Pomorza, Kujaw, Warmii i Mazur oraz Wielkopolski. W razie potrzeby prowadzimy kwerendy także w południowej Polsce. Zawsze jesteśmy tam, gdzie można odnaleźć informacje tyczące się danej sprawy.

 

W sprawie poszukiwań przodków można kontaktować się z Nami  drogą mailową lub telefoniczną. Zachęcamy również do wypełnienia specjalnie przygotowanej ankiety, co usprawni prowadzenie badań genealogicznych.

 

 


Add this to your website